СвітХристиянські новини

Протестуючі в Портленді (США) підпалили Біблії і американські прапори

Чорношкірі активісти руху «Black Lives Matter» спалили десятки Біблій, мотивуючи це тим, що «Ісус був білим».

Прихильники руху «Black Lives Matter» в Портленді виходять на вулиці міста ось уже кілька місяців, блокуючи роботу місцевої адміністрації, судів і правоохоронних органів. Деякі з протестуючих почали підпалювати Біблії і американські прапори, повідомляє газета Слово про Слово з посиланням christianpost.us.

Днями численна юрба демонстрантів знову зібралася біля будівлі Федерального суду в Портленді і під час мітингу радикальні маніфестанти почали підпалювати Біблії, а після них – американські прапори.

За словами спостерігачів, протестуючі вважають, що американська версія християнства несе в собі елементи “білої переваги”, тому Біблії немає місця в сучасному суспільстві.

Деякі з демонстрантів намагалися загасити багаття за допомогою бутильованої води.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!