Аналітика

37% українських громадян мають родину або друзів, які загинули або отримали поранення внаслідок війни з Росією – дослідження

Майже 37% українців стверджують, що у них є родичі чи військові та цивільні знайомі, які померли або отримали поранення після 24 лютого 2022 року внаслідок військових дій та обстрілів.

Джерело: Центр Разумкова

Такі дані виявили результати опитування, проведеного соціологічною службою Центр Разумкова. Згідно з опитуванням, 58,5% учасників не мають таких родичів чи друзів, а 4,2% важко відповісти на питання.

Окрім того, дослідження показало, що 39,9% опитаних мають близьких родичів чи членів сім’ї, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.

Зокрема, 19,6% зазначили, що такі особи все ще проживають за кордоном, а 12,3% − що вони вже повернулися до України. 8% вказали, що серед таких людей є і ті, хто виїхав і мешкає закордоном, і ті, хто повернувся.

За результатами опитування, 55,9% не мають таких родичів чи членів сім’ї, а 4,8% не можуть відповісти.

Відзначимо, що на 20 березня ООН повідомила, що в Україні в результаті війни з Росією з 24 лютого 2022 року загинуло 8,3 тисячі мирних жителів, а ще 13,9 тисячі отримали поранення, що сумарно становить 0,043% від передвоєнної численності населення України (без Криму) − 41,13 мільйона осіб.

Читайте також:

Опитування відбувалося з 22 лютого до 1 березня методом персональних інтерв’ю з 2020 респондентами на територіях, під контролем українського уряду, де бойові дії не проводяться. Теоретична похибка опитування становить не більше 2,3%. Водночас додаткові систематичні відхилення у вибірці можуть мати коріння в наслідках російської агресії, зокрема, у змушеній евакуації мільйонів громадян України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button