Україна

Програма для біженців з України продовжена на ще один рік в США

Міністерство національної безпеки США оголосило про подовження програми «Єднання для України» ще на один рік, що дозволить українцям, які в’їхали в країну на гуманітарному статусі, продовжувати перебування в США.

Джерело: apnews.com

Рішення стосується громадян України, які прибули в США за програмою від 24 лютого до 25 квітня 2022 року. Під час наступних чотирьох тижнів Міністерство національної безпеки розглядатиме справи українців, які відповідають умовам, починаючи з тих, хто прибув найраніше.

Програма дає право на перебування в США до двох років за гуманітарним дозволом, і для участі в ній українцям необхідна підтримка спонсора, який надасть фінансову підтримку на період перебування у США.

Читайте також:

Варто зазначити, що до грудня 2022 року понад 82 тисячі українців та членів їхніх родин вже скористалися цією програмою. Ті українці, які перебували в США на момент початку війни, можуть скористатися програмою «тимчасового захисту», яка діє також для громадян інших країн.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button