війна

На Україну за один вечір випущено стільки ж ракет, скільки на Сирію за 11 років – голова УГКЦ

Предстоятель Української греко-католицької церкви (УГКЦ) заявив, що 4 травня за один вечір на Україну було випущено 20 крилатих ракет, які потрапили у 8 регіонів країни. Це стільки ракетних ударів, скільки, наприклад, було завдано по Сирії за 11 років війни. Також він наголосив на героїзмі українського народу та на любові до Бога і Батьківщини.

Джерело: risu.ua з посиланням на news.ugcc.ua

За словами глави УГКЦ, український народ показує безпрецедентні приклади героїзму. Захищаючи Батьківщину, під обстрілами перебуває весь Донбас і південь України. Наші захисники мужньо тримають позиції, хоч навіть не мають можливості евакуйовувати поранених, які поступово вмирають. Український народ дивує світ своїм героїзмом, завзяттям і своєю любов’ю до Бога та Батьківщини.

Як наголосив Блаженніший Святослав, «дякувати Богу, що вдалося врятувати кілька сотень людей із Маріуполя, із “Азовсталі”».

При цьому 4 травня лише за один вечір на Україну було випущено 20 крилатих ракет, які потрапили у 8 регіонів України. Було завдано стільки ракетних ударів, скільки, наприклад, по Сирії за 11 років війни. На наших землях розгортається військове протистояння небаченої із часів закінчення Другої світової війни сили та інтенсивності, зазначив греко-католицький служитель.

Також предстоятель УГКЦ розповів про драматичну, але героїчну подію. 2 травня по Одесі вкотре було завдано ракетних ударів. Того ж дня героїчно загинув 14-річний хлопчик, В’ячеслав Ялишев. Почувши сирени повітряної тривоги, він побіг до літніх сусідів, щоб попередити їх про небезпеку та помогти їм зійти в бомбосховище. Він їх врятував, але сам загинув.

На Україну за один вечір випущено стільки ж ракет, скільки на Сирію за 11 років – голова УГКЦ
В’ячеслав Ялише. Джерело: news.ugcc.ua

«Боже, благослови Україну! Боже, дай нам силу свідчити Тебе в сучасному світі! Боже, нехай через наші страждання, навіть очорнення, яке наш ворог виливає на нас, буде нам нагода свідчити про Тебе, наш Боже і Спасителю! Боже, благослови геройський народ, зокрема дітей і підлітків, які віддають життя з любові до ближнього!», – благає Господа Патріарх Святослав.

Нагадаємо, що Президент США Джо Байден підтримав український народ у війні Росії проти України. Також він закликав Конгрес якнайшвидше виділити гроші на озброєння для українців.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button