Новини суспільстваХристиянські новини

20 квітня відбудеться ХXІІ Молодіжна науково-практична конференція. Учасники обговорюватимуть геополітику і Церкву

«Геополітика та Церква: місце України на глобальній релігійній мапі світу» – саме таку має назву ХXІІ Молодіжна науково-практична конференція, яка відбудеться 20 квітня 2021 року в онлайн-форматі. Захід організовує Інститут релігії та суспільства УКУ (Український католицький університет). Повідомляє risu.ua.

Організатори зазначають, що Україна знаходиться на перетині різних культур та цивілізацій. Українське православ’я стало центром обговорень всього православного світу.

Також підкреслюється, що ми маємо найбільшу Східну Католицьку Церкву у світі. Українські об’єднання баптистів є чи не найбільшими на континенті.

На конференції обговорюватимуть такі питання:

  • Чи можемо ми говорити про належність України виключно до однієї з типів конфесійних макроугруповань?
  • Яке місце України на світовій релігійній мапі?
  • Які впливи українські церкви мають на свої конфесійні традиції та яку користь це може принести українському суспільству?

«Для нас важливо почути думки молодих науковців та студентів у цій царині, обмінятися досвідом і напрацювати спільне бачення заявлених проблем», – повідомляють організатори.

Головні спікери заходу:

  • Мирослав Маринович;
  • Анатолій Бабинський;
  • Віктор Єленський;
  • Тарас Дзюбанський;
  • Роман Назаренко.

Захід розпочинається о 16:00.

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZYvc-CvrTwuHNOEGsHEq45DT1WQJv4O1x_1

За довідками звертатись до Інституту релігії та суспільства УКУ за e-mail: irs@ucu.edu.ua.

Читайте також:

Нагадаємо, що 27-28 травня 2021 року відбудеться Міжнародна науково-богословська конференція «Релігія і наука: від протистояння до взаємодоповнення» на платформі Zoom. Мета заходу – започаткувати конструктивний діалог між релігійними та науковими світоглядами, проаналізувати та подолати взаємні стереотипи, а також сприяти розвитку співпраці й обміну ідеями між ними.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!