Home»Новини»Знято новий серіал про життя Ісуса Христа – телеканал History

Знято новий серіал про життя Ісуса Христа – телеканал History

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Міжнародний телеканал History виклав на YouTube відео про зйомки нового серіалу про життя Ісуса Христа – «Ісус: Його життя».

Прем’єра серіалу «Ісус: Його життя» відбудеться на каналі History Channel 25 березня. Фінальна сцена вийде до свята Пасхи, газета “Слово про Слово” з посиланням на The Christian Post.

У восьми епізодах творці об’єднали художній переказ подій Євангелій та інтерв’ю з відомими пасторами і вченими-християнами. Серед запрошених служителів – пастор церкви Лейквуд Джоел Остін і професор Нового Завіту Теологічної семінарії Есбері Бен Уізрінгтон III.

«Ісус відчував те саме, що відчуваємо ми, Він зіткнувся з тим, з чим ми стикаємося сьогодні», – сказав Джоел Остін в відео.

У минулому році в серіалі «Drive Thru History» історію Ісуса назвали найбільш значущою, яка сформувала західну цивілізацію.

У серіалі «Ісус: Його життя» показана історія Христа з точки зору тих, хто знав Його найкраще і як вони вплинули на Нього – Йосипа, Івана Хрестителя, Марії, Каяфи, Іуди Іскаріота, Петра, Понтія Пилата і Марії Магдалини. Йосип – захищав; Іоанн – хрестив; Марія – виростила; Каяфа – боявся; Юда – зрадив; Пилат – засудив; Марія Магдалина – підтримувала; Петро – пішов за Ним

Більше про життя Ісуса Христа:

Попередня Стаття

У Нігерїі бойовики-мусульмани вбили 120 християн

Наступна Стаття

Рада Церков засудила теракт релігійної нетерпимості у Новій Зеландії

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *