Християнські новини

Знято новий серіал про життя Ісуса Христа – телеканал History

Міжнародний телеканал History виклав на YouTube відео про зйомки нового серіалу про життя Ісуса Христа – «Ісус: Його життя».
Прем’єра серіалу «Ісус: Його життя» відбудеться на каналі History Channel 25 березня. Фінальна сцена вийде до свята Пасхи, газета “Слово про Слово” з посиланням на The Christian Post.
У восьми епізодах творці об’єднали художній переказ подій Євангелій та інтерв’ю з відомими пасторами і вченими-християнами. Серед запрошених служителів – пастор церкви Лейквуд Джоел Остін і професор Нового Завіту Теологічної семінарії Есбері Бен Уізрінгтон III.

«Ісус відчував те саме, що відчуваємо ми, Він зіткнувся з тим, з чим ми стикаємося сьогодні», – сказав Джоел Остін в відео.


У минулому році в серіалі «Drive Thru History» історію Ісуса назвали найбільш значущою, яка сформувала західну цивілізацію.
У серіалі «Ісус: Його життя» показана історія Христа з точки зору тих, хто знав Його найкраще і як вони вплинули на Нього – Йосипа, Івана Хрестителя, Марії, Каяфи, Іуди Іскаріота, Петра, Понтія Пилата і Марії Магдалини. Йосип – захищав; Іоанн – хрестив; Марія – виростила; Каяфа – боявся; Юда – зрадив; Пилат – засудив; Марія Магдалина – підтримувала; Петро – пішов за Ним

Більше про життя Ісуса Христа:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button