війна

США засуджує дії Росії, направлені на створення продовольчої кризи

Через те, що Росія намагається створити загрозу глобального голоду, Сенат США пропонує визнати дії держави-агресора воєнним злочином. Також Сполучені Штати засуджують РФ, яка унеможливлює експорт зернових в інші країни, тому що українські порти заблоковані. Про це йдеться в резолюції американських законодавців.

Джерело: zn.ua з посиланням на merkley.senate.gov

Один із головних ініціаторів проєкту, сенатор-демократ Роберт Менендес, вважає навмисне створення продовольчої кризи воєнним злочином.

За його словами, Путін продовжує демонструвати світові свою розбещеність, блокуючи українські порти та руйнуючи сільськогосподарський сектор, намагаючись морити голодом тих українців, які пережили його безладні бомбардування.

Роберт Менендес хоче підтримувати гуманітарні зусилля та реагувати на кризу, а також розуміє необхідність разом протистояти проблемам у глобальному ланцюгу постачань і притягнути до відповідальності деспота, який використовує голод як зброю війни.

Інші представники Сенату підтримали притягнення винних у створенні голоду до відповідальності. Також вони закликали президента США Джо Байдена публічно засудити використання Путіним штучно створеної продовольчої кризи як засобу ведення війни.

Окрім того, згідно з документом, США активно допомагатимуть тим країнам, які опиняться під загрозою голоду.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button