Світ

100 тисяч Біблій будуть відправлені християнам до Афганістану, Північної Кореї та Нігерії

Всесвітня християнська організація Open Doors успішно зібрала кошти на придбання 100 тисяч Біблій, які будуть відправлені до Афганістану, Північної Кореї та Нігерії.

Джерело: bog.news

«Організація займається відстеженням, постачанням та веденням статистики країн, де віруючі щодня стикаються з дискримінацією та переслідуванням», — повідомляє Christian Headlines.

За статистикою, понад 340 мільйонів християн страждають від переслідувань за свою віру.

У листопаді 2021 року представники організації запустили акцію зі збору коштів, раніше заявивши, що приблизна вартість однієї Біблії дорівнює 7 доларам.

Девід Каррі, президент Open Doors сказав: «Ми змогли зібрати необхідну суму лише за тиждень. Це найбільший прояв підтримки людей. Зараз потреба в цьому більша, ніж будь-коли й мені дуже приємно бачити, що американці справляються з цим завданням».

«Ми вважаємо, що люди, які живуть у нестабільних місцях, повинні самостійно вибирати, у що їм вірити. Ми знаємо з досвіду, що доступ до Святого Письма може забезпечити не тільки духовне зростання, а й втіху і силу, коли стикаєшся з важкими обставинами», — додав Каррі.

Читайте також: 

Минулого року організація Open Doors поширила понад 1 мільйон Біблій по всьому світу. Ця підтримка допомагає церквам у всьому світі залишатися сильними.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button