Варто замислитись

Розумний задум і равлики

Багато що можна дізнатися про Божий задум, дивлячись, наприклад, на прісноводного равлика – улюблений об’єкт полювання річкового рака.
Коли рака поблизу немає і равлик поза небезпекою, життя його триває зазвичай від трьох до п’яти місяців, і він досягає розміру трохи більше півтора міліметра. Але коли равлику загрожує річковий рак, він росте у два-три рази швидше, і термін його життя теж збільшується у два-три рази.
Це не тільки забезпечує безперервність популяції, але й означає, що равлики швидше й активніше розмножуються, коли популяції загрожує небезпека.

Здавалося б, це не так вже й важливо; але наш Творець задумав равлика таким чином, щоб він відігравав важливу роль в екології. Саме з цією метою Він наділив його здатністю процвітати й активно розмножуватися в умовах стресу. Це відбувається не в результаті власних зусиль равлика, а тільки завдяки задуму Творця.
Урок, викладений нам крихітним равликом, легко помітити, але набагато важче втілити в життя.
По-перше, якщо Творець так турбується про равлика, значить, і серед людей немає нікого, хто був би не потрібен або байдужий Йому, – наскільки б нікчемними ми не здавалися самі собі.
І, по-друге, коли життя особливо суворе з нами, нам допоможуть не наші власні жалюгідні зусилля, але всемогутність Бога, Який створив нас і послав на землю Свого Сина заради нашого спасіння. Присвятивши себе Богу і чинячи відповідно до Його волі, ми знайдемо всю повноту життя.
Послання до Колосян 1: 9-10
«Тому й ми від того дня, коли це почули, не перестаємо за вас молитися і просити, щоб ви сповнилися пізнанням Його волі в усякій мудрості й духовному розумінні; щоб ви поводилися гідно Господа, аби догодити Йому в усьому, приносити плід кожною доброю справою та зростати в пізнанні Бога».

Джерело:  ДеньзТворцем

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button