Релігія

100 мільйонів зустрічей з Євангелією через інтернет-служіння Біллі Грема: «Вони відчайдушно потребують надії»

Згідно з новими даними організації, понад 100 мільйонів людей у ​​всьому світі познайомилися з Євангелієм через інтернет-служіння Євангелізаційної асоціації Біллі Грема, відоме як «Пошук Ісуса».

Джерело: christianheadlines.com

Служіння «Пошук Ісуса», започатковане у 2012 році як спосіб донести до людей Євангеліє в інтернеті, цього місяця відзначило своє 10-річчя новими даними: 100 мільйонів людей відвідали вебсайти служіння  PeaceWithGod.net, а понад 3 мільйони обрали Христа та отримали подальшу допомогу.

Інтернет-користувачі отримують презентацію Євангелія та скеровуються до одного з 1400 навчених волонтерів, які відповідають на запитання та спілкуються з користувачами онлайн у прямому ефірі.

Вебсайти PeaceWithGod.net пропонуються сімома мовами: англійською, іспанською, португальською, арабською, китайською, американською жестовою мовою та російською.

«[Ми] дотримуємося спадщини Біллі Грема щодо поширення Євангелії по всьому світу, використовуючи кожну нагоду, — сказав Марк Епплтон, директор відділу інтернет-євангелізації BGEA. − Звичайна людина проводить в Інтернеті близько семи годин на день, тому ми хочемо зустріти цих людей там, де вони є. “Пошук Ісуса” дав нам можливість поширювати Євангеліє, як ніколи раніше».

Служіння допомагає новим християнам зростати у вірі. Згідно з новим випуском, він також пропонує «курси цифрового учнівства», створені для нових віруючих. Тим часом вебсайт також містить інструмент пошуку церков, який допомагає християнам знайти місцеву громаду.

Схожі статті

«Люди в усьому світі страждають. Вони відчайдушно потребують надії», —  йдеться на сайті Search for Jesus. «… Завдяки цьому онлайн-служінню наше поле місії розширюється, щоб охопити людей, до яких ми, можливо, ніколи не потрапимо особисто».

Епплтон сказав, що кожне відвідування вебсайту має значення.

«Ми почали будувати це служіння крок за кроком, роблячи кроки послуху та віри в Бога, — сказав Епплтон. − Ці люди — не просто цифри, а справжні чоловіки та жінки, які нарешті знайшли надію».

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button