УкраїнаХристиянські новини

Перехід на електронні сигарети призвів до більшої залежності від нікотину. Рак від куріння може виникнути у людей віком 35+

Результатом переходу зі звичайних сигарет на електронні є більша залежність від нікотину. Через це існує ризик виникнення раку легень у людей віком 35+, а не 50+ як це було 10 років тому. Про це заявив нейрохірург-онколог Антон Шкіряк. Повідомляє ukrinform.ua.

За словами лікаря, українці, які перешли на електронні сигарети, курять значно частіше.

До того ж безпечного куріння не існує, сказав він. Від негативного впливу нікотину не рятують електронні цигарки та куріння тютюнових виробів електричного нагрівання (ТВЕН).

Нейрохірург-онколог зауважив, що зараз рак може виникнути у людей віком 35+, хоча 10 року тому цей показник був у людей, які мають вік 50+.

Також він повідомив, що лікування людей з онкологічними захворюваннями, спричиненими курінням, є дорогим. Тому українська медицина не може всіх забезпечити усім необхідним.

Читайте також:

Згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, в Україні помирає 85 тисяч українців внаслідок вживання тютюнових виробів. За 10 років в країні поширюється куріння серед молоді. А куріння ТВЕН у 2020 році в порівнянні з 2019 роком, серед людей віком 18-30 років, зросло у 4 рази.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button