війна

В Україні вже знищено 651 житловий будинок, а пошкоджено близько 3780 – дані ДСНС

З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україні повністю знищено 651 житловий будинок і частково пошкоджено близько 3780. Це дані Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України.

Джерело: ВВС

Однак голова ДСНС України Роман Примуш зауважив, що відповідна статистика показує лише ті об’єкти, де рятувальники можуть оцінити обсяг заподіяної шкоди, не наражаючи на небезпеку свого життя. При цьому в неї не входять території, окуповані військами РФ.

За його словами масштаби руйнувань насправді значно більші, бо вчора голова Держслужби особисто бачив, як російські окупанти зруйнували 120-ма мінами два будинки, кафе та висотку, і пошкодили кілька будинків поряд.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button