СвітХристиянські новини

Зупинити збір підписів під Відкритим листом християн Білорусі до влади не вдалося

Невідомі намагалися зламати онлайн-форму для збору підписів під Відкритим листом християн Білорусі до влади. Проте зараз контроль над аккаунтом відновлений і збір підписів триває. Повідомляє Слово про Слово.

На початку січня 2021 року ЗМІ повідомили про більш ніж 6000 віруючих, які підписали Відкритий лист християн з вимогою до влади зупинити насильство, відновити законність і провести нові президентські вибори в Білорусі. Після публікацій почалися технічні збої в роботі онлайн-форми, яка використовується для збору підписів.

Ймовірно була зроблена спроба злому аккаунта, через що онлайн-форма на кілька годин виявилася недоступною для тих, хто бажає підписати Відкритий лист.

Проте зараз контроль над аккаунтом відновлений і збір підписів під Відкритим листом християн триває за новим посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfImbpYPnDzbGpcTw9iRXykkPVQdBsvsZ9ZF9qN8VnebudOMg/viewform

Текст Відкритого листа і список тих християн, які її підписали, розміщений у вільному доступі:

https://docs.google.com/document/d/1_PkLlmQUVBZfEVO0xfpOqC-yr0T_q8QtHYRUq3iIpOU/edit#

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button