Християнські новини

В Єрусалимі знайдено відтиск печатки царя Єзекії

Однією з найбільш обговорюваних новин тижня,стало повідомлення про знахідку в археологічному парку Офел, на південь від Храмової гори в Єрусалимі, глиняного відбитка печатки царя Хізкіягу (Єзекії), який правив в Юдеї з 727 року до н. е. до 698 року до н. е.

Глиняний відбиток знайшли під час розкопок, які проводяться групою з інституту археології Єврейського університету під керівництвом доктора Ейлат Мазар.

Мова йде про відтиск овальної форми, розміром 9,7х8,6 мм, на глиняному фрагменті товщиною біля 3 мм і розміром 13х12 мм. Глиняний відбиток має слід перстня, який містив царську печать.

Більше про знахідки в Ізраїлі:

На печатці написано на Біблійному івриті: «Належить Хізкіягу, сину Ахаза, царю юдейському». В центрі печаті зображення крилатого сонця з трьома променями, поруч із символом безсмертя – «єгипетським хрестом».

ieshua.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button