Християнські новини

Голова СБУ: Церква має стати консолідуючою силою

Голова Служби безпеки України Василь Грицак вважає, що церква має стати консолідуючою силою для єднання українського народу. Про це він сказав 11 грудня на зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

У прес-центрі Служби відзначили, що під час зустрічі голови СБУ із Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій було обговорене широке коло питань, які турбують українське суспільство, особливо у контексті російської агресії.

Українські церкви і релігійні організації знаходяться на передовій інформаційної війни і постійно закликають вірян до єднання, толерантності та захисту Вітчизни. Присутні констатували, що релігійний мир і злагода в Україні під загрозою. І саме тому Всеукраїнська Рада Церков та релігійних організацій може бути надійною платформою пошуку шляхів для порозуміння.

Більше про єднання суспільства:

Представники українських церков і релігійних організацій схвально віднеслися до ініціативи СБУ відкрити власні архіви.

Інститут релігійної свободи, Київ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button