Україна

Зимою із зони бойових дій може переміститись біля півмільйона осіб – Верещук

Із зони бойових дій за останні три місяці переселились близько 135 тисяч українців. Також передбачається, що за зиму ця цифра буде 400 тисяч.

Джерело: Укрінформ

Таку інформацію озвучила віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, коли була на брифінгу в Івано-Франківську. Також зазначила, що пріоритетною областю для ВПО є Івано-Франківська.

Читайте також:

Нагадаємо, що ця область прийняла понад 140 тисяч переселенців. Також готується 26 об’єктів, та можна буде надати місця ще для 3 тисяч людей.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!