Україна

Внаслідок війни кількість внутрішньо переміщених осіб зросла до 4,6 млн осіб – Дарина Марчак

Внаслідок війни кількість внутрішньо переміщених осіб зросла з 1,5 млн до 4,6 млн осіб. Проте, за неофіційними даними, їх може бути навіть більше. Про це повідомила перший заступник міністра соціальної політики України Дарина Марчак під час брифінгу в медіацентрі – Львів.

Джерело: ukrinform

«Ми однозначно бачимо збільшення кількості ВПО внаслідок війни – з 1,5 млн до 4,6 млн осіб. І це лише тільки ті громадяни, хто подали заяви на реєстрацію. Ми розуміємо, що насправді таких людей набагато більше», − зазначила Марчак.

На наступний рік у проєкті Закону про Держбюджет передбачено майже 60 млрд грн на підтримку цієї категорії громадян. Проте, на думку заступника міністра, в умовах значної обмеженості фінансових ресурсів та збільшення кількості людей, які потребують опіки з боку держави, система соціальної допомоги потребує перегляду.

Марчак також додала, що люди часто сприймають участь держави у вирішенні складних життєвих обставин як грошову допомогу, і це є одним із недоліків соціальної політики в Україні.

«Ми даємо людям гроші, натомість не бачимо результату − ці люди не повертаються до активного життя, не стають фінансово самостійними повноцінними членами суспільства», – зазначила вона.

Тому, окрім матеріальної допомоги, яка є абсолютним пріоритетом Мінсоцполітики, ще одним напрямком роботи установи залишається надання ефективних соціальних послуг як одного з найпотужніших інструментів допомоги.

Читайте також:

Схожі статті

Президент зустрівся з батьками усиновителями, опікунами…

Як повідомляє Укрінформ, за даними віцепрем’єр-міністра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук, у серпні та вересні з прифронтових територій виїхало понад 100 тисяч громадян.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!