Релігійні свята

Зеленський привітав українців, які святкують Різдво 7 січня

Президент України Володимир Зеленський привітав українців, які святкують Різдво 7 січня. Відео було опубліковане пресслужбою президента.

Джерело: censor.net

У Святвечір 6 січня пресслужба президента оприлюднила відео з урочистою промовою Зеленського.

«Щиро вітаю мільйони українських родин, які сьогодні збираються разом, щоб провести Святий вечір і зустріти першу зорю. Вона сповіщає про Різдво Христове. Це свято злагоди та єднання сім’ї», – промовив Зеленський.

Він нагадав, що де б кожен із нас зараз не був, ми все одно залишаємося великою українською родиною і нині вона як ніколи єдина.

Читайте також:

Як святкують Різдво діти з країн, де бути християнином небезпечно?

«У своїй мужності, незламності, взаємоповазі та взаємодопомозі. Єдина у своїй вірі в єдину перемогу. Ми однаково її наближаємо. Щодня.

Бажаю всім щасливого Різдва та смачної куті! Бережіть себе, бережіть свої родини, бережіть нашу Україну! Христос рождається! Славімо його!», − завершив своє звернення очільник держави.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. На жаль, у цьому Різдвяному вітанні, яке, напевно, для голови держави підготували його певні дорадники, перераховані, зокрема, деякі, мовляв, “різдвяні традиції”. Саме ті, що направду є нічим іншим, як тривіальними ЗАБОБОНАМИ, причому, саме язичницького походження… І до яких ПРАВДИВЕ святкування Христового Різдва не має ніякого стосунку.
    А також. В ньому також згадується, скажімо, як козаки “захищали нашу віру”…
    На превеликий жаль, у вітчизняній минувшині були й такі прикрі сторінки, коли – під приводом “захисту православної віри” – на наших землях провокативно роздмухувалася нетерпимість і ворожнеча (в т. ч. жорстоко-кривава), зокрема, на релігійному (міжконфесійному) та етнічному ґрунті…
    Й, до речі, дуже вигідна й потрібна лише нашим лютим – зовнішнім ворогам України. А особливо – у варварсько-ординській імперській московії…
    І в кожному такому разі в рясній крові невинних жертв подібних трагічних, але вельми деструктивних і безглуздих зіткнень і протистоянь, взаємопоборювань і погромницьких розправ, як справедливо зазначав Левко Чикаленко, геть захлиналася й потопала українська свобода…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button