СвітХристиянські новини

«Не бачимо проблеми, якщо шлюб – це більше, ніж двоє людей». У Массачусетсі узаконили полігамію

Массачусетс став першим штатом в США, де узаконили полігамний шлюб. Після того, як раніше поняття шлюбу було «переосмислено» на державному рівні, а «партнери» отримали право самостійно визначати свою стать, внесення змін в прийнятну кількість цих самих «партнерів» було лише питанням часу.
Слово «сім’я» стало значно ширшим поняттям. New York Times 1 липня повідомила, що міська рада Сомервілль, Массачусетс, «розробляє права для поліаморних сімей як для класичних сімей – право на допомогу по медичному страхуванню або відвідування лікарень».
Радник Дж. Т. Скотт з гордістю відзначив, що їхнє місто в цьому відношенні стало таким собі піонером і першопрохідцем в країні (хоча, звичайно, не останнім).
«Люди і раніше жили в сім’ях, в яких більш як двоє дорослих, – заявив Скотт. – Тут, у Сомервіллі, сім’ї іноді виглядають як один чоловік і одна жінка, але іноді це дві тітки й дядько чи тітка і два дядьки, які виховують двох дітей» (цитата дядька Скотта).

Також Скотт запевнив, що знає «принаймні дві дюжини поліаморних домогосподарств у Сомервіллі», місті з населенням всього 80 000 осіб. Таким чином, вимога офіційного визнання таких відносин порахували актуальним.
Так офіційне визнання отримав полігамний шлюб – форма узгодженої немоногамії, що допускає можливість існування любовних відносин в однієї людини з кількома «партнерами» одночасно за згодою і схваленням всіх учасників таких відносин.
Райан Т. Андерсон, вчений і автор книги «Що таке шлюб і коли Гаррі став Саллі», висловився у твіттері, що такий розвиток подій був неминучим: «Якщо в законі дається визначення шлюбу, згідно з яким чоловіче і жіноче є довільними поняттями, то який принцип залишиться для збереження моногамії? Якщо справедливість вимагає перегляду шлюбу, щоб включити в нього одностатеву пару, то як щодо шлюбу для трьох, п’ятьох, сімох? Зрештою, любов – це любов».
«Як тільки закон і культура кажуть, що шлюб між чоловіком і жінкою порушує справедливість і рівність, – додав Андерсон, – ми не “розширюємо”поняття шлюбу, ми взагалі принципово переглядаємо, що це таке. І немає ніяких надій на те, що такі перевизначення на цьому зупиняться».
Міська рада Сомервілль одноголосно прийняла це рішення, і автор постанови Ланс Девіс навіть спробував захистити його в лібертаріанському сенсі: «Я не думаю, що це право уряду – говорити людям, що є або не є сім’єю, – сказав він New York Times. – Визначення сім’ї – це те, в чому історично ми помилялися як суспільство. Я не бачу проблеми, якщо це більше, ніж двоє людей».
Дж. Т. Скотт повідомив також, що після такого історичного рішення він «весь день був завалений дзвінками й повідомленнями, в тому числі від юристів, зацікавлених у прийнятті аналогічних заходів на рівні штату або федерального рівня». Оскільки в постанові не вказано, що романтичні відносини необхідні, деякі люди вже вирішили використовувати їх для «платонічного» партнерства.
Як зазначає New York Times: «Статус дозволить їм разом купувати будинок і використовувати пільги, такі як медичне страхування, а також мати зовнішніх романтичних партнерів або додавати третього” партнера “, якщо вони того побажають».
Державний орган виступає за нове визначення сім’ї й стверджує, що ми не знаємо, що таке «сім’я». Зрештою, якщо стать можна поміняти, то чому не можна змінити шлюб?

Джерело: lifesitenews.com

[sc name=”futerblock” ]  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button