Україна

Завдяки порталу «Дія» українці можуть відновити документи

Відтепер українці можуть відновити документи для себе і дитини через цифровий застосунок «Дія». Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Джерело: detector.media з посиланням на Telegram Міністерство цифрової трансформації України

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, внаслідок повномасштабної війни багато громадян України втратили документи або не встигли забрати їх із домівок. Тому важливо швидко і зручно отримати нові.

Зазначається, що наразі не треба відвідувати відділи Державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) для того, щоб відновити документи. Відтепер українці можуть це зробити через портал «Дія».

Через застосунок «Дія» можна оформити заявку на відновлення свідоцтв та витягів про народження, смерть, зміну імені, реєстрацію чи розірвання шлюбу.

Готові документи можна буде отримати різними способами: у відділенні «Укрпошти», кур’єром за вказаною адресою або особисто у ДРАЦС. Однак в деяких областях України через війну доступні не всі способи отримання.

Сплатити послугу українці матимуть змогу на порталі «Дія».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button