Світ

У 2021 понад 32 мільйони Біблій були розповсюджені по всьому світу

За даними міжнародної асоціації Біблійних товариств (UBS), у 2021 розповсюдження Біблій по всьому світу трохи збільшилось. Згідно з їхніми даними, понад 32,6 мільйона Біблій були розповсюджені минулого року. Порівнюючи з минулим роком (30.9 мільйонів екземплярів) в цьому році ця кількість зросла на 5,5 %.

Джерело: evangelicalfocus.com

Між тим, поширення 5,1 мільйона видань Біблій, що містить тільки Новий Заповіт знизилась до 5,7 мільйона.

І все ж спостерігається спад інтересу до Біблій, 132 мільйони копій у 2021, порівнюючи з 155 мільйонами у 2020.

Крім того, понад 20 % усіх Біблій, які були розповсюджені, були завантажені з інтернету, так що поширення цифрових Біблій − нижче, ніж в перший «корона рік» 2020, але на 15 % вищий, ніж у 2019.

Згідно з даними, поширення цифрових видань грає велику роль, особливо в кризових регіонах.

Прикладом є Біблійне товариство в Мозамбік, яке забезпечило цифрові Біблійні видання для  51 000 осіб, попри те, що країну потрясли стихійні лиха та терористичні атаки у 2021.

Коронавірус − це все ще випробування

Горст Шойренбранд, керівник Всесвітньої Біблійної допомоги німецького Біблійного товариства, зазначив: «На кожному континенті були розповсюджені повні видання Біблій. Це хороша ознака після значного занепаду минулого року».

«Проте для багатьох Біблійних товариств випробування все ще «великі» через пандемію, − пояснив він, − зокрема, Біблійні товариства, які досягають людей через події та проведення дистрибуційних компаній, як і раніше обмежені, − додав Шойренбранд.

Звіт про розповсюдження Святого Письма

Звіт про розповсюдження Святого Письма враховує лише дані видавців та організаторів, які належать до світової асоціації.

UBS − міжнародна асоціація 160 національних Біблійних товариств. Біблійні товариства зараз діють у понад 184 країнах.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button