Християнські новини

Роль релігії в суспільстві обговорили депутати Європарламенту

В Києві 18-19 вересня в приміщенні МЗС України відбулася конференція: «Роль релігії в європейській інтеграції – перспективи для України та Європейського Союзу». Участь в конференції взяли депутати Європарламенту та члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.
Гості з Європейського Союзу представляли групу Європейської народної партії в Європарламенті. Вони приїхали в Київ  у відповідь на ініціативу ВРЦіРО.
З українського боку участь в дискусії взяли українські депутати – Микола Княжицький, Павло Унгурян, Іван Крулько, Віктор Єленський. В заході також  взяли участь представники різних громадських  та релігійних організацій.
konf religion kiev
На конференції обговорювали європейські цінності, роль релігій в суспільному житті, служіння українських церков мігрантам. Було обговорено способи забезпечення свободи релігії у процесі протидії дискримінації. Особливо було наголошено про важливість захисту інституту сім’ї, як основи суспільства.
Ян Олбрихт – співголова Робочої групи з міжкультурних зав’язків та міжрелігійного діалогу ЄНП в Європейському парламенті, відзначив унікальну роль Всеукраїнської Ради Церков, яка за рівнем співробітництва немає аналогів і Європі.
Він сказав, що церкви відграють важливу роль у розвитку суспільства, беручи участь у вирішенні багатьох проблем у державі. Депутат Європарламенту наголосив, що у стінах європейських інститутів ведеться жвава  дискусія про вираження віри, сімейну політику, можливість вільно сповідувати свої погляди.

Більше про роль релігії:

Павло Унгурян повідомив про проблему кримінального переслідування священнослужителів у країнах ЄС за критику одностатевих стосунків на підстав Святого Письма. Народний депутат наголосив, що така практика є неприпустимою, бо порушує фундаментальне право на свободу віросповідання та свободу вираження поглядів.

Слово про Слово, з посиланням
на Інститут релігійної свободи, Київ
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button