Актуальне

Чому настільки важлива недільна школа? 5 Аргументів

Сезон недільної школи розпочато! Хоч ще невідомо, що чекати попереду через карантинні обмеження, проте саме сьогодні час діяти. 
Керівник комітету дитячого та підліткового служіння Ольга Мирончук пропонує 5 аргументів на користь недільної школи в церкві.

Недільна школа – інструмент благовістя

Ті цінності, які ми закладаємо сьогодні, формують молоде покоління. Саме на нас відповідальність зрощувати нових лідерів, вчителів, служителів. Це надзвичайно важлива та відповідальна місія. Ми маємо передати ту віру, яку одного разу отримали та зберегли. Ми ведемо боротьбу за душі юних послідовників, які живуть у час, коли з кожним днем все більше і більше нівелюються християнські чесноти і моральні цінності.

Недільна школа – фундамент тісних взаємин із дітьми

Це можливість дітям зав‘язати стосунки як з однолітками, так і вчителями. Це найкращий спосіб впливати на своїх вихованців, будувати довіру та мати зворотну комунікацію. Це міст, який сполучає церкву з молодим поколінням.

Недільна школа – це двері до церкви не лише для дітей, а й для батьків

Недільна школа є комунікатором, що виконує посередницьку функцію між церквою та батьками, які ще не знайомі з Христом.

Недільна школа – процес постійного росту і навчання

Отримані знання діти можуть з легкістю застосовувати у житті, оскільки способи та методи, якими їх навчають, спеціально розроблені для практичного застосування. Діти мають можливість засвоювати біблійні істини таким способом, який є для них найбільш зрозумілим. Вчителі також навчаються разом з дітьми, адже діти часто можуть слугувати прикладом для дорослих.

Недільна школа – це теперішнє і майбутнє

Недільна школа є тим зерном, яке проростає не завжди одразу, проте неодмінно у майбутньому приносить свої плоди. Недільна школа – це рушій діяльності церкви.

Керівник комітету дитячого та підліткового служіння

Ольга Мирончук

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button