СвітХристиянські новини

За результатами опитування США, 5,6 % дорослих американців ідентифікують себе як ЛГБТ

Останнє оновлення Gallup виявило, що 5,6 % дорослих людей в США ідентифікують себе як ЛГБТ. Поточна оцінка зросла з 4,5 % у попередньому оновленні Gallup на основі даних за 2017 рік. Повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на news.gallup.com.

Зараз 86,7 % американців заявляють, що вони гетеросексуали, а 7,6 % не відповідають на питання про свою сексуальну орієнтацію.

Останні результати базуються на понад 15 000 інтерв’ю, проведених протягом 2020 року з американцями віком від 18 років.

Згідно з опитуванням, респонденти вказують свою точну сексуальну орієнтацію, а не просто відповідають «так» чи «ні» на те, чи визнають себе лесбіянками, геями, бісексуалами чи трансгендерами.

За результатами опитування США, 5,6 % дорослих американців ідентифікують себе як ЛГБТ

Короткі результати:

  • Оцінка зросла більш ніж на один процентний пункт з оновлення 2017 року.
  • Більшість американців ЛГБТ кажуть, що вони бісексуали.
  • Кожен шостий дорослий із покоління Z вважає себе ЛГБТ.

Більшість американців ЛГБТ визначають себе, як бісексуали

Більш ніж половина дорослих ЛГБТ (54,6 %) вважають себе бісексуалами. Близько чверті (24,5 %) заявляють, що вони геї, причому 11,7 % вважають себе лесбіянками, а 11,3 % – трансгендерами. Додатково 3,3 % добровольців надають іншу негетеросексуальну перевагу або термін, щоб описати свою сексуальну орієнтацію, наприклад, квір. Респонденти можуть дати кілька відповідей, описуючи свою сексуальну ідентифікацію.

Схожі статті

Переоцінивши ці відсотки, щоб представити їх частку серед дорослого населення США, виявляється, що 3,1 % американців визнають себе бісексуалами, 1,4 % − геями, 0,7 % − лесбіянками та 0,6 % − трансгендерами.

Ідентифікація ЛГБТ не рідкість серед молодого покоління

Однією з основних причин, через яку з часом зростає ідентифікація ЛГБТ, є те, що молоді люди набагато частіше вважають себе чимось іншим, ніж гетеросексуалами. Сюди входить приблизно кожен шостий дорослий представник покоління Z (віком від 18 до 23 років у 2020 році).

Ідентифікація ЛГБТ нижча у кожному старшому поколінні, включаючи 2 % або менше американців, народжених до 1965 року (у віці 56 років і старше у 2020 році).

Переважна більшість дорослих покоління Z, які ідентифікують себе як ЛГБТ – 72 % – заявляють, що вони бісексуали. Таким чином, 11,5 % усіх дорослих людей покоління Z у США заявляють, що вони бісексуали, причому близько 2 % кожного визначають себе як геїв, лесбіянок або трансгендерів.

Близько половини міленіалів (осіб у віці від 24 до 39 років у 2020 році), які визнали себе ЛГБТ, заявляють, що вони бісексуали. У старших вікових групах виражені переваги до бісексуалів не набагато частіше, ніж виражені переваги геїв чи лесбіянок.

На додаток до яскраво виражених відмінностей між поколіннями, значні гендерні відмінності спостерігаються у статевій ідентичності, а також відмінності в політичній ідеології людей:

  • Жінки частіше за чоловіків ідентифікують себе як ЛГБТ (6,4 % проти 4,9 % відповідно).
  • Жінки частіше ідентифікують себе як бісексуали – 4,3 %, 1,3 % – лесбіянки, 1,3 % – щось інше. Серед чоловіків 2,5 % вважають геями, 1,8 % бісексуалами та 0,6 % як щось інше.
  • 13,0 % політичних лібералів, 4,4 % поміркованих та 2,3 % консерваторів заявляють, що вони лесбіянки, геї, бісексуали чи трансгендери.
  • Відмінності дещо менш виражені в партійній ідентифікації, ніж в ідеології: 8,8 % демократів, 6,5 % незалежних та 1,7 % республіканців ідентифікують себе як ЛГБТ.
  • Істотних відмінностей в освіті немає – 5,6 % випускників коледжів та 5,7 % не випускників коледжів є ЛГБТ.

Читайте також:

Висновки

У той час, коли американці все більше підтримують рівні права для геїв, лесбіянок і трансгендерів, все більший відсоток американців визначає себе як ЛГБТ. Молоді покоління набагато частіше, ніж старші покоління, вважають себе ЛГБТ.

Виражені розбіжності між поколіннями викликають питання щодо того, чи вища ідентифікація ЛГБТ у молодих, ніж американців похилого віку, відображає справжній зсув у сексуальній орієнтації, чи це просто показує більшу готовність молодих людей ідентифікувати себе, як ЛГБТ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button