Християнські новини

США, Канаду і Великобританію захопила епідемія операцій зі зміни статі.

Фахівці відзначають, що США, Канаду і Великобританію захопила епідемія операцій зі зміни статі.
Нагадаю, що в цих країнах заборонена психотерапія ЛГБТ та інших подібних станів. Замість того, щоб просто почекати поки 98% хлопчиків і 88% дівчаток самостійно подолають свої сумніви, а решті дітям надати адекватну психологічну допомогу, “лікарі” дають їм гормони, які блокують статеве дозрівання, а потім дуже багатьох чекає операція і довічне введення небезпечних гормонів.
Що ж спровокувало цю епідемію? Єдине в світі, що змінилося за останні 10 років (період стрибка кількості операцій) – це поява повального захоплення соціальними мережами. Власне Dr. Lisa Littman і називає це соціальною епідемією.
Таким чином, ми маємо вагомі докази, що пропаганда збочення дає результати.

Більше про загрозу гендерної пропаганди:

Цікаво так само, що немає досліджень в зазначених країнах, які б доводили безпеку операцій зміни статі або їх ефективність у поліпшенні життя пацієнтів, навпаки шведське дослідження  показує значно більш високу смертність, питоме число самогубств і проблеми з психічним здоров’ям у людей, які пройшли через операцію зміни статі.
[1] Doctors seeing ‘exponential growth’ in transgender procedures for Canadian kids https://www.lifesitenews.com/…/doctors-seeing-exponential-g…
[2] American Psychiatric Association: Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, Fifth Edition, Arlington, VA, American Psychiatric Association, 2013 (451-459). See page 455 re: rates of persistence of gender dysphoria.
[3] Long-Term Follow-Up of Transsexual Persons Undergoing Sex Reassignment Surgery: Cohort Study in Sweden https://journals.plos.org/plosone/article…

Джерело: https://www.facebook.com/groups/144651039732673/permalink/320428342154941/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!