СвітХристиянські новини

Християни, юдеї та мусульмани будують в Берліні церкмечегогу

27 травня у Берліні (столиця Німеччини) планують розпочати будівництво, яка буде містити церкву, синагогу і мечеть.  Проєкт має назву «Будинок Єдиного» або «церкмечегога». Повідомляє spzh.news з посиланням на theguardian.com.

Перший камінь закладуть 27 травня поточного року, а закінчити планують через 4 роки. Проєкт коштуватиме  47 мільйонів євро.

«Будинок Єдиного» або неофіційно – «церкмечегога» (англ. «Churmosquagogue», від слів «церква», «мечеть» і «синагога») стане місцем молитви й з’єднаним з центральним розташуванням для зустрічей  християн, юдеїв і мусульман. Представники різних релігій здійснюватимуть богослужіння окремо, але відвідуватимуть один одного під час релігійних свята, пам’ятних дати й торжеств.

Читайте також:

Будівництво планується на місці храму, який знесла комуністична влада Східної Німеччини.

Це «більше, ніж символ» і «початок нової ери», зазначив керівник проєкту Роланд Столте.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “Це «більше, ніж символ» і «початок нової ери», зазначив керівник проєкту Роланд Столте.”
    Одначе направду таким чином будується ніщо інше, як, по суті, святилище синкретичної “релігії Антихриста”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!