Православні новиниХристиянські новини

За останній рік практично дві третини віруючих не відвідували храми – Голова Православної Церкви України

Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній заявив, що за останній рік практично дві третини віруючих не відвідують храми. За його словами, через це зараз немає можливостей будувати нові храми.

Джерело: risu.ua з посиланням на radiosvoboda.org

Митрополит Епіфаній в інтерв’ю зазначив, що загалом ситуація зараз непроста.

За його словами, від вірян відбувається підтримка Церкви. Однак за останній рік практично дві третини віруючих не відвідують храми. Тому у Церкви немає таких потужних можливостей, щоб будувати зараз нові храми, підкреслив він.

Голова ПЦУ закликає віруючих бути мудрими й відповідальними, дотримуватися карантинних обмежень, особливо ті верстви населення, які потрапляють у групу ризику.

Церква буде робити все залежне задля того, щоб задовольнити духовні потреби віруючих, інколи навіть без безпосереднього спілкування, зазначив Митрополит Епіфаній.

Читайте також:

Нагадаємо, що 23 квітня 2021 року у Києві Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій наголосив, що віруючі можуть збиратися за умови присутності не більше однієї особи на 4 кв. метри.

Також 25 квітня під час святкування Вербної неділі були зафіксовані порушення карантинних обмежень. Тому у Києві на Великдень посилять карантинні заходи. Міністерство охорони здоров’я оприлюднило протиепідемічні правила для відвідання богослужіння на Великдень.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!