Новини суспільства

Відбувся Перший Медичний молитовний сніданок

Євангельська організація «Християнська медична асоціація України» (ХМА),  нещодавно провела власний Медичний молитовний сніданок. Ця подія відбулася 11 грудня 2021 року, в Києві.

Джерело: Християнська медична асоціація України – ХМА

На молитовному сніданку було близько 70 людей, захід пройшов у готелі «Національний».

«Вдалося поєднати корисне спілкування з цікавими спікерами. Захід був цікавий і для студентів, і для урядовців. Навіть заступник міністра МОЗ з питань цифрового розвитку Марія Карчевич його відвідала. Але найбільше було лікарів, що нас радує, бо це говорить про те, що вони готові діяти та змінювати систему» – коментує організатор заходу Рудольф Мигович.

Прийнято рішення кожного місяця проводити подібні заходи, оскільки Київ потребує такої спільноти. Медики хочуть збиратися разом, їм потрібно тільки допомогти.

Медичний молитовний сніданок проводили спікери, імена яких заздалегідь були оприлюднені на вище згаданій сторінці у Фейсбук:

Василь Стрілка − генеральний директор Директорату високотехнологічної медичної допомоги та інновацій МОЗ України, магістр з публічної політики та врядування Kyiv school of economics, випускник НМУ імені О. О. Богомольця.

Антон Шкіряк − нейрохірург, онколог, засновник та головний лікар медичного центру «Shkiryak Clinic», асистент кафедри нейрохірургії Національного університету охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика.

Andrew Hnidets − юрист, працював у сфері фінансування медицини, а саме, був начальником відділу нормативно-правового забезпечення в Національній службі здоров’я України.

Читайте також:

Молитовні сніданки – це християнська традиція, при якій уповноважені громадські діячі та евангельско-християнські спікери проводять бесіди на актуальні теми за одним столом, а в кінці проводять завершальну молитву.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!