Україна

Уже 14 млн українців покинули домівки через війну

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну змусило приблизно 14 млн українців покинути свої оселі, що стало найшвидшим і наймасштабнішим переміщенням людей упродовж останніх десятиліть. Про це заявив верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді, виступаючи зі зверненням до Ради Безпеки ООН 2 листопада.

Джерело: gordonua.com

За його словами, українці мають пережити «одну з найсуворіших зим у надзвичайно складних умовах». У країні триває руйнування цивільної інфраструктури, яке зводить нанівець зусилля міжнародної допомоги, прогнозує він.

«Гуманітарні організації активізували свою відповідь, але необхідно зробити набагато більше, починаючи з припинення цієї безглуздої війни. На жаль, ми бачимо протилежне – руйнування, спричинені ударами по цивільній інфраструктурі. Це швидко перетворює гуманітарну допомогу на краплю в океані потреб», – сказав Гранді.

Читайте також:

Він заявив, що ООН «різко збільшила допомогу». Але з огляду на «імовірний затяжний характер воєнної ситуації» організація готується до подальших переміщень населення як усередині України, так і за її межами.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!