Новини культуриХристиянські новини

Як святкували День незалежності України у селах на Рівненщині

22 серпня у селі Великий Житин Рівненської області відбулося свято на честь 30-ї річниці незалежності України.

Джерело: Прес-реліз церкви «Христос є відповідь»

Рівненську церкву «Христос є відповідь» запросили взяти участь у проведенні свята. Щоб розважити місцевих дітей, служителі приїхали з надувними гірками, батутом та іншим обладнанням.

на Рівненщині

Урочиста частина розпочалася в будинку культури, куди завітали депутати, голова Шпанівської ОТГ, педагоги та жителі села. Були виступи талановитих людей, привітальні слова, грамоти для тих, хто зробив вклад у життя односельчан. Пастор Тарас Сень також мав змогу сказати промову й нагадати присутнім про Бога та Його благословення.

на Рівненщині

На вулиці зібрались діти та дорослі, які прийшли за безкоштовними ласощами та спортивними розвагами. Служителі прямо на місці готувати попкорн, робили солодку вату. Кожна дитина встигла безкоштовно проїхатися на надувній гірці, а в обід – підкріпитися смачною кашею.

на Рівненщині

Читайте також:

24 серпня подібне свято відбулося у с. Шпанів. Представники різних конфесій Рівненщини, депутати та педагоги підготували приємні та важливі слова для місцевих жителів. Служителі хотіли донести до слухачів головну думку: Бог хоче благословити Україну, але тільки в тому випадку, якщо українці будуть слідувати Божому Слову, адже людина отримує те, що сіє.

Церква вдячна організаторам за запрошення, а Богу – за можливість робити добрі справи.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button