УкраїнаХристиянські новини

У Софії Київській відбувається молитва за Україну за участі Президента

На честь 30-річчя Незалежності України в соборі Софії Київській проходить молитва «Благословення України» за участю Президента Володимира Зеленського.

Джерело: Укрінформ

Організатором молитви є Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій у співпраці та співучасті з главою Української держави.

На заході присутні Президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська, представники різних церков: глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ) архієпископ Святослав (Шевчук), речник Православної церкви України архієпископ Євстратій Зоря, єпископ Київсько-Житомирський Римсько-Католицької церкви в Україні Віталій Кривицький та інші.

Переглянути онлайн молитву можна за посиланням.

24 серпня, Україна відзначає 30-ту річницю проголошення Незалежності.

День Незалежності України відзначається на честь ухвалення Верховною Радою УРСР у 1991 році Акта проголошення незалежності України – політико-правового документа, який засвідчував новий статус Української держави.

Читайте також:

Цього року в межах відзначення 30-річчя Незалежності України відбуваються святкові заходи по всій країні, які розпочалися 22 серпня і триватимуть до 24 серпня. Всі вони об’єднані гаслом «Ти у мене єдина». Так, 24 серпня на центральній вулиці столиці відбудеться святковий парад Збройних сил України, що символізуватиме силу нашої незалежності.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button