війна

З початку повномасштабного вторгнення російські війська знищили або пошкодили 116 тисяч житлових будинків в Україні

З початку повномасштабного вторгнення російські війська знищили або пошкодили 116 тисяч житлових будинків в Україні, а також 183 релігійні об’єкти. Про це на засіданні Ради безпеки ООН 29 липня заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, передає видання Гордон.

Джерело: risu

За словами дипломата, цивільна інфраструктура є однією з головних цілей Росії.

«Станом на червень, наприклад, російська війна призвела до руйнування або пошкодження 116 тис. житлових будинків, які були домівкою для 3,5 млн українців. 183 релігійні місця, серед яких 173 християнських, п’ять мусульманських та п’ять єврейських, було знищено в 14 українських областях. Просто уявіть, як російські солдати, благословенні православним Патріархом Кирилом, знищили майже 200 православних церков в Україні», – підкреслив Кислиця.

Нагадаємо, Патріарх РПЦ Гундяєв підтримав військове вторгнення РФ в Україну. На початку березня у своїй проповіді він виправдовував вторгнення нібито захистом Донбасу.

Читайте також: 

Церква на війні: заокеанський фронт

Великобританія і Канада ввели санкції проти патріарха Кирила за підтримку війни Росії проти України, а Литва заборонила йому в’їзд на п’ять років.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!