Новини суспільства

Віруючі в Росії збирають підписи під закликом до Путіна припинити шантаж України та світу

Російські християни збирають підписи під закликом до свого керівництва припинити шантаж України та світу та зупинити масове скупчення російських військ (під кодовою назвою «Іхтамнєт») на кордоні з Україною.

Джерело: risu

«Це звернення отримав від друзів з Росії», – написав у Facebook директор Міжнародного інституту Афонської спадщини (МІАС) Сергій Шумило.

«Те, що війну часто виправдовують з амвонів, ображає ім’я Христа, який ніколи не благословляв вбивство… Провина початку війни лежить на агресорі, а ми не хочемо бачити Росію, нашу країну в цій ролі… Ми наполягаємо на тому, щоб усі російські війська, зосереджені за останні кілька місяців на кордоні з Україною, понад звичайну кількість прикордонних підрозділів, були відведені від кордону з Україною. Закликаємо всіх християн та людей доброї волі приєднатися до нашої заяви», – зазначено у документі.

«Тверезий, чесний і мужній погляд віруючих, для яких християнське миролюбство і Євангельські Заповіді не є порожніми гаслами. Відрадно, що в Росії багато тверезих людей, які не піддаються агітації пропаганди, не підтримують войовничу антиукраїнську риторику свого керівництва і не бояться свідчити про це вголос. Ми хочемо й надалі підтримувати дружні стосунки з такими людьми та дякуємо їм за безстрашну християнську та громадянську позицію. Я вірю, що попри войовничу риторику політиків і шантаж, війни не буде. Не дай Боже, адже більшість людей по різні боки кордону проти війни! Така війна була б початком кінця самої Росії, і багато хто там добре це усвідомлюють…», − прокоментував звернення російських християн Сергій Шумило.

Останнім часом такі заяви в Росії не поодинокі.

Як повідомляє РІСУ, після навчань у вівторок, 15 лютого, російські війська з прикордонних з Україною південного та західного військових округів почали повертатися до місць постійної дислокації.

Міністр закордонних справ України вже відреагував на ситуацію. «З боку РФ постійно лунають різні заяви, тому у нас вже є правило: побачимо, тоді повіримо. Побачимо відведення − будемо вірити в деескалацію», − сказав Кулеба на брифінгу в Києві.

Читайте також: 

За словами Кулеби, поки що дипломатам вдавалося стримувати Росію від подальшого загострення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button