Новини суспільства

Християнин-силач з Бердянська проводить благодійні тренування

Силач-християнин з Бердянська Володимир Мойсей почав благодійні тренування для дітей і випускників інтернатів.

Джерело: PlusOne

11 жовтня 2021 Володимир Мойсей з Бердянська встановив рекорд України, піднявши самостійно однією рукою 260 кг. Володимир не тільки рекордсмен і чемпіон України з армспорту. Він чоловік і батько, справжній християнин, психолог і експерт із захисту прав дітей, кілька років працює регіональним менеджером в Бердянську від CBN Еmmanuil і «Обітниця сироті». Його команда організовує фестивалі для сімей, допомагає переселенцям, роздає рюкзаки та канцелярське приладдя дітям, що перебувають у складних життєвих обставинах.

«Життя коротке, і потрібно встигнути творити добро», − Володимир Мойсей

У школах Володимир проводить бесіди з підлітками на тему самовизнання, унікальності, приналежності і вибору професійного шляху. Ці теми йому дуже близькі, адже він залишився один в 14 років.

Читайте також: 

Нещодавно Володимир Мойсей почав благодійні тренування, також він допомагає знаходити роботу для випускників інтернатів, особисто включається в пошук спонсорів і грошей на операції хворим дітям.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button