Блог Себастьяна Тегзи

Якщо Ісус не воскрес…

Царство Боже вже прийшло, вічне життя наявне вже зараз, сили майбутнього віку діють у світі вже сьогодні, нове творіння починається вже тепер. І доказом цього є воскресіння Ісуса.

Смерть Ісуса знищила наш гріх, забрала нашу провину, зруйнувала наше прокляття, скасувала наш осуд. І доказом цього є Ісусове воскресіння

Христос прийде вдруге зі славою судити живих і мертвих, зло буде знищено безповоро́тно, смерть буде поглинута перемогою остаточно, Божа правда запанує навічно. І доказом цього є воскресіння Ісуса.
Якщо ж Ісус не воскрес, значить ми вже своє відспівали. Якщо Ісус не воскрес, значить усі смисли розсипаються і все втрачає сенс. «Коли ж мертві не воскресають, − їжмо й пиймо, бо взавтра ми помремо» (1 Кор.15:32). Якщо Ісус не воскрес − тоді ніщо немає значення. Немає трагедії, якщо помирають малі діти; якщо коїться кривда і насильство; якщо відбувається зрада і ґвалтування; якщо навколо брехня і неправда. Тоді немає різниці між Гітлером і матір’ю Терезою; немає значення, любити чи вбивати; немає сенсу розчарування, бо ж як можна в чомусь розчаруватися, якщо не існує ніяких ідеалів, якщо й так усі помруть і щезнуть безслідно. І зірка під назвою Сонце рано чи пізно погасне і навіть сліду від людства у всесвіті не залишиться. Це очевидна істина: у нас немає жодного життєвого сенсу, якщо Ісус не воскрес. Якщо Ісус не воскрес, значить у всьому царює абсурд. Але якщо Він все-таки воскрес, значить існує смисл, і глузд, і совість, і правда, і любов.

Читайте також:

«А як Христос не воскрес, то марна віра ваша, − ви ще у гріхах ваших; отже, ті, що й померли у Христі, загинули» (1 Кор.15:17-18).

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button