Православні новини

В Росії відбувається руйнація духовності − Ігор Козловський

На думку релігієзнавця та правозахисника Ігоря Козловського, церква московського патріархату стала доповненням до державної машини та урядової пропаганди. Вона виконує ідеологічні функції з метою виправдання російської імперської агресії проти інших народів, країн і культур.

Джерело: risu

За словами релігієзнавця, риторика РПЦ не є християнським богослов’ям. По-перше, вона містить брехню, яка просуває бажані повідомлення російської пропаганди. По-друге, церква московського патріархату має лише християнську оболонку, а внутрішня сутність уже не є христоцентричною.

«Християнська релігійна спільнота перетворилася на додаток до державної машини», − заявив Ігор Козловський.

«”Магічними” ритуалами Патріарх Кирил допомагає усій машині путінської пропаганди виправдовувати правильність воєнних дій, вселяє у росіян упевненість, щоб вони йшли на війну спокійно, адже у них є певний “магічний” захист», − пояснив він.

Читайте також:

Єресь «руского міра»: богослови, професори та християнські журналісти підписали Декларацію православних богословів світу

Козловський додав, що подібними діями релігійний «руський мир» фактично відмовляється від основних складових своїх релігійних систем. А це, своєю чергою, означає, що нині в Росії відбувається руйнація духовності.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button