Світ

Церква «Нове Життя» у Мінську вперше провела недільну школу в автобусі

Мінська церква «Нове Життя», яку виселили з приміщення, вперше провела недільну школу в автобусі.

Джерело: invictory

З середини лютого християни позбавлені можливості збиратися у власній будівлі. Служіння проводяться на автостоянці біля церкви. У церкві багато дітей, тому віруючим довелось вигадувати різні способи, де і чим зайняти їх. Розглянувши кілька варіантів, зупинилися на тій ідеї, що була спочатку. Паркування – це автомобілі і це автобус, саме його вирішили використати для дитячих зборів.

«Спочатку було багато побоювань перед таким незвичайним форматом недільної школи – чи не замерзнуть діти в автобусі, чи зможуть всидіти цілий урок на своїх місцях, чи не загубляться? – йдеться на сайті церкви. — У результаті для проведення занять обрали опалювальний автобус, приводять та забирають дітей їхні батьки. За основу проведення таких занять взято програму звичайної недільної школи».

Перше заняття для дітей 7 листопада проводив лідер підліткового служіння Мойсей Кміт. Він розповів дітям історію про Йону, який потрапив у живіт кита. Мойсей наголосив на тому, що навіть коли людина у скрутних обставинах, Бог чує її. Також підлітковий лідер провів із хлопцями інтерактив. Усі залишилися дуже задоволені.

Найближчим часом недільна школа також буде проходити в автобусі. Її проведуть лідери «Pl Teens» та підлітки церкви.

Читайте також: 

19 лютого мінська громада християн повного Євангелія «Церква «Нове життя» була примусово виселена із приміщення. 2002 року громада викупила занедбаний корівник на околиці міста, відремонтувала його, і з 2004 року там проходили богослужіння. Минулого року «Нове життя» отримало судовий припис звільнити будівлю в Мінську на вулиці Ковальова, 72 до кінця року. Спільнота послідовно засуджувала беззаконня та насильство, а також закликала владу до покаяння. Наразі церква збирається щонеділі на автостоянці  біля будівлі з якої їх виселили.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!