Ексклюзив

У Києві розпочалась масштабна подія християнського світу – Глобальний Лідерський саміт

У Києві розпочалась масштабна подія християнського світу – Глобальний Лідерський саміт. Наша редакція бере участь, тому готуємо для вас цікаві інсайти та репортаж.

Подія відбуватиметься 9-10 грудня з 10:00 до 18:00. Можна брати участь онлайн, офлайн або зареєструватися командою.

Зробити це можна за посиланням: https://gls-ua.com/

Атмосфера єдності та поклоніння, підбадьорення та натхнення для лідерів, а також унікальні якісні ресурси і відеоматеріали – усе це отримують учасники саміту просто зараз.

Основними темами будуть: активне лідерство в часи нестабільності, лідерство та емоційна витримка, самолідерство та наполегливе лідерство.

На учасників чекають 10 онлайн та 4 офлайн спікери, серед яких: Крейґ Ґрошел, Мішель Полер, Річ Вілкерсон, Денис Подорожній, Руслан Кухарчук, Джульєт Фант та інші.

Найкраще лідерство потребує постійного розвитку та удосконалення. Дослідження показують, що найефективніше навчання відбувається в команді. Ось чому ГЛС щороку відбувається у 124 країнах світу і об’єднує понад 400 000 регіональних та національних лідерів.

Схожі статті

Якщо ви керівник бізнесу, пастор, вчитель, медсестра, студент, художник, лікар, волонтер або просто шукаєте своє покликання − ви людина впливу!

Читайте також:

Щодня ваш приклад богопосвяченого життя і ефективного керівництва надихає оточуючих досягати нових вершин. І ціль цієї зустрічі − об’єднати та надихнути лідерів, через яких Бог змінює церкву і суспільство.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ангеліна Должкова

Бакалавр кафедри романо-германської філології в Українському Гуманітарному інституті (педагог, перекладач). Є випускником біблійного інституту "Слово Життя". Студент магістратури УБТС програми "Християнське консультування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Великих і плідних, благодатних успіхів і рясних Божих благословень – як у роботі цього саміту в цілому, так і всім його учасникам: особисто і конкретно! Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button