СвітХристиянські новини

Вийшла книга Джона Пайпера: Коронавірус і Христос

Вийшла нова книга Джона Пайпера “Коронавірус і Христос, і її можна безкоштовно завантажити на сайті piper.ekklesia.ru.
У книзі «Коронавірус і Христос» Джон Пайпер запрошує читачів по всьому світу стати на міцну Скелю, Ісуса Христа, адже саме в Ньому наші душі можуть спертися на суверенного Бога, Який все визначає, всім керує і над усім царює, щоб виконувати Свої мудрі і благі задуми для тих, хто надіються на Нього.
Що Бог робить через коронавірус? Пайпер пропонує шість біблійних відповідей на це питання, показуючи нам, що в цей момент історії Бог продовжує діяти.

“Не так важливо, що я думаю про коронавіруси – та й взагалі про що-небудь. Але безмірно важливо, що думає Бог. І Він не мовчить про те, що думає. Навряд чи знайдеться сторінка в Біблії, яка не має ніякого відношення до цієї кризи” – пише Пайпер.

При читанні перших рядків стає зрозумілим, що книга написана не автором-теоретиком, якому чужі біль і страждання, все це знайоме автору особисто, чим він і ділиться з читачами.
Коли під час пандемії земля тікає з під ніг, і не має на чому стояти, автор вказує на єдино правильне рішення – перестати надіятися на людину і встати на міцну скелю, якою є Христос і Його слово.

Книгу варто прочитати, щоб самому знайти міцну основу і побачити можливості для благовістя і служіння ближнім під час пандемії.
Від прочитання книги ви точно отримаєте дозу розради, викриття і смиренності.
Якщо, читаючи або слухаючи книгу, ви отримали підбадьорення, то просимо вас поділитися ним в соціальних мережах з хештегом #коронавірусіхрістос. Ми будемо робити репости ваших роздумів у нас на сторінці. Якщо хочете, то ми потім можемо вам надіслати  книги для безкоштовної роздачі тим, хто зробить пости.
Завантажити книгу: “Коронавірус і Христос”

Джерело: piper.ekklesia.ru

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button