СвітХристиянські новини

Молитва за пробудження в Казахстані та Середній Азії пройде у форматі онлайн

В цьому році загальна молитва за пробудження Східних країн планується на 18 та 19 вересня. Вона пройде у форматі онлайн. Про це повідомляє БогNews.
У цій масштабній події відбудуться спільні богослужіння, прославляння, ток-шоу з спікерами і гостями події, віртуальний тур по країнах Середньої Азії, молитва за потреби учасників та ін. Важлива частина події – клопотання за пробудження народів регіону.

Юрій Шумаєв, єпископ ЄЦ «Агапе», президент Євангельського альянсу Казахстану, сказав:

«Вже 15-ий рік поспіль ми проводимо цю Молитву. Щорічно для молитви за свої країни збираються християни з усього центрально-азіатського регіону. Цього року через епідеміологічну ситуацію ми проводимо подію онлайн. Я вірю, що такий формат не ослабить, а навпаки підсилить нашу молитву. Для кожного, хто хотів взяти участь, але з якихось причин не міг, це прекрасна можливість».

Щорічно на цю подію беруть участь єпископи і старші пастори об’єднань церков з Казахстану, Узбекистану, Туркменістану, Таджикистану, Киргизстану, Азербайджану, Каракалпакстана та інших країн. Свою підтримку висловили християнські служителі різних країн: Рік Реннер, Пол Зінк, Борис Грісенко, Юрій Ільченко, Вернер Нахтігаль, Веніамін Брух і інші.

«Церква не може діяти без молитви. Нам не можна економити час на молитві, тому що саме в спілкуванні з Богом ми отримуємо відповіді і приймаємо доленосні рішення» – доповнив Юрій Шумаєв.

Організатором заходу є Євангельський альянс церков Казахстану і «Рух шукачів Бога». Постійними спікерами та засновниками події є Юрій Шумаєв і Сергій Шидловський. Проте список спікерів ще доповнюється. Наприклад, вперше проповідувати на ції події буде лідер міжнародного будинку молитви в Канзас-Сіті (IHOP-KC) Майк Бікл. Також буде вчити пастор, релігієзнавець, лідер служіння «Будинок на скелі» Денис Подорожний, який вже брав участь в цій події у 2016 році. Також вперше візьме участь єпископ з Єревана Артур Симонян.
Юрій Шумаєв розповів у спеціальному ефірі в Інстаграм як зароджувався молитовний рух.

«Починалося все з голоду по Богу. На тиждень ми, нас було 200-300 чоловік, виїжджали в гори для посту і молитви. Люди приїжджали з усього Казахстану, і навіть з деяких країн Середньої Азії. Це був сильний час в Божій присутності. Вже тоді ми вирішили, що будемо проводити такі події регулярно. Поступово ця молитва перейшла в Алмати, в будівлю церкви» – сказав єпископ.

Для реєстрації на цей захід треба перейти на сайт http://asia-prayer.com/
Стежити за новинами події можна у Фейсбуці, Інстаграмі та Телеграмі.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!