Християнські новини

Всесвітній день молитви за дітей-сиріт відбудеться 8 листопада

Щорічно в листопаді тисячі церков з різних країн звершують молитву за дітей, які залишилися без батьківського піклування. Цього року Всесвітній день молитви за сиріт відбудеться 8 листопада. Повідомляє БОГ NEWS з посиланням на сайт організаторів.
Організатори впевнені:

«Коли християни відгукуються на Божий заклик дбати про сиріт, їх життя змінюється»

Щорічно в цей день приділяється особлива увага проблемі сирітства. На недільних богослужіннях звучать особливі молитви про сиріт, а також проводяться різні додаткові заходи. У різних країнах віруючі стають частиною Дня молитви за сиріт з однією метою – щоб у кожної дитини у світі була сім’я.

У 2020 році головний заклик Дня молитви за сиріт – «Будьте світлом» (Від Матвія 5:16).

«У цьому році ми об’єднуємо людей і церкви по всьому світу, щоб БУТИ СВІТЛОМ для сиріт і прийомних дітей. Цей заклик ніколи не був такий важливий, оскільки у важкі часи завжди найбільше страждають ті, хто вразливий. Ваші молитви та служіння, маленькі чи великі, принесуть світло в темряву», – йдеться на сайті.

В рамках події організатори запустили кампанію «Одна дитина». Суть акції – щоб особисто або всією церквою протягом року молитися за усиновлення однієї дитини.

«Те, що треба зробити, дуже просто: у вашому населеному пункті знайдіть дитину, яка очікує усиновлення, і як церква або особисто присвятіть себе молитві за цю дитину протягом всього року», – розповів один з організаторів акції проєкту Марк Шульц.

У світі в п’ять разів більше християнських церков, ніж дітей, які очікують усиновлення, йдеться на сайті події.
Рух молитви за сиріт отримало свій початок в Замбії. В одну з неділь пастор, захоплений захистом дітей-сиріт в суспільстві, закликав свою церкву об’єднатися в молитві й принести те, що вони могли дати сиротам. Люди, які самі перебували в нестатку, приносили гроші, їжу, одяг. Гість з Америки настільки був вражений цим, що став допомагати в поширенні ідеї Дня молитви за Замбії, а потім у 2003 році привіз цю ідею в США. З кожним роком все більше нових країн стало проводити День молитви за сиріт.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button