ПолітикаХристиянські новини

Молитва та піст за вибори в Україні: заклик Української Міжцерковної Ради

Українська Міжцерковна Рада (УМР) закликала вірян до молитви та посту за вибори в Україні, які пройдуть 25 жовтня. Повідомляє invictory.com з посиланням на сторінку УМР у Facebook.
Як повідомляється на сайті Ради, Українська Міжцерковна Рада була створена у травні 2003 року з метою сприяння зближення, взаємодії та єдності християнських церков.
Українська Міжцерковна Рада є колегіальним органом, до складу якого входять об’єднання церков, християнські місії та помісні церкви. На сьогодні в УМЗ входить понад 1200 церков, об’єднань церков, місій і рухів. Рада також співпрацює з іншими об’єднаннями громадян, релігійними організаціями та церквами, як в Україні, так і за її межами.

На сторінці у Facebook Рада звертається до церков:
«Небагато днів залишається до 25 жовтня 2020 р., коли у більшості областей, районів і населених пунктів нашої країни відбудуться місцеві вибори, на яких обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських, районних, обласних і Київської міської рад, а також сільських, селищних і міських голів. З огляду на те, що роль органів місцевого самоврядування нині суттєво зросла, є принципово важливим, аби у цих органах були ті, хто відстоюватиме духовні, моральні та сімейні цінності.
Зважаючи на це, вперше в історії України участь у виборах братиме безпрецедентна кількість християн, які балотуються до місцевих рад від різних політичних сил. Загалом по Україні нині до органів місцевого самоврядування балотується близько 1 тисячі кандидатів – вірних різних євангельських церков».
Тому УМР закликав усіх вірян об’єднатися 22-24 жовтня в спільній молитві та пості за місцеві вибори та молитися:

  • за перемогу на виборах євангельських вірян та інших кандидатів, що сповідують християнські цінності;
  • за активну участь громадян України у виборах;
  • за чесність і прозорість під час підрахунку голосів;
  • щоб Господь зберіг Україну від приходу до влади внаслідок виборів людей лукавих і нечестивих;
  • за Божу охорону від коронавірусу, за одужання тих, хто хворіє, та про захист і мудрість для усіх медиків.
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button