Християнські новини

Молитва за Україну зібрала 7 000 учасників

Національний день молитви за Україну пройшов 27 травня у столичному Палаці спорту. Молитовне єднання відбулося за участі близько семи тисяч присутніх, до яких долучилися багато охочих через пряму трансляцію та особистий піст і молитву.
Національний день молитви тривав понад три години і мав на меті об’єднати сили в молитві за Україну усіх християнських конфесій. Учасники спільної молитви переконані, що Бог хоче бачити нашу країну вільною і неподільною, правовою і демократичною, з економічним розвитком і духовним відродженням.

Більше про день молитви за Україну:

Уповноважені представники православного, католицького та протестантського віросповідання звершували молитви благання і прохання за свою країну.

baptyst.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button