Сім'я

«Дев’ять тижнів до народження сім’ї» – онлайн курс підготовки до шлюбу

«Дев’ять тижнів до народження сім’ї» – онлайн курс підготовки до шлюбу, це новий унікальний проєкт презентований Центром сімейного життя України, який доводить, що підготовка до шлюбу у вашому смартфоні – це нова реальність. Початок навчання відбудеться 6 березня.

Джерело: svitogliad

Вже багато років Центр сімейного життя України проводить дошлюбну підготовку. Викладачі створили курс, який пара проходить разом з парою консультантів.

Охопити велику кількість людей виключно в цьому форматі неможливо. Тому в організаторів виникла ідея об’єднати весь досвід, практику та знання в новий проєкт.

«Проєкт вийшов дуже особливий, свіжий та україномовний. Ми не ставимо собі за мету охопити весь світ. Ми хочемо служити своєму народу, рідною мовою та нашими принципами», – каже Альона Юхимчук.

Підготовка до шлюбу у смартфоні «Дев’ять тижнів до народження сім’ї» — це нова реальність. Поєднання коротких відеоуроків, діалогових питань, тестів і творчих завдань дасть ріст і розвиток вашим стосункам. А також постійний до онлайн консультування та щотижневі зустрічі онлайн з фахівцями. Це не чат-бот, де користувач спілкується з комп’ютером. Адже по той бік екрану сидять справжні консультанти та автори цього проєкту. Вони завжди поруч та готові на зворотний зв’язок через спілкування у Telegram чаті.

Цей формат може бути дуже корисним для людей, які не мають спеціалістів у цій галузі, які мають кваліфікацію з підготовки до шлюбу. Або для пар, які живуть у невеликих селах або в різних містах/країнах.

«Саме онлайн-формат дозволяє людям проходити цей курс дистанційно, але при цьому бути об’єднаними серцями», – додає Альона.

Пройти дошлюбне навчання можна на будь-якому пристрої (смартфон, планшет, комп’ютер) в особистому кабінеті.

«Все дуже зручно, лаконічно та в ігровій формі. Люди проходять певні кроки, заробляють бали. У користувачів додатком утворюється певний рейтинг. Таким чином виграють усі, їх мотивація залишається на високому рівні», – розповіла психолог.

Пари котрі вирішать скористатися додатком будуть отримувати допомогу та мотивацію від авторів проєкту.

«Проєкт називається «Дев’ять тижнів до народження сім’ї» і це певна алегорія та порівняння з вагітністю. Для того, щоб народилася дитина потрібно 9 місяців. Весь цей процес видимий лише зовні, а основне відбувається всередині. Подібне можна спостерігати під час народження сім’ї. Стосунки зароджуються, формуються та зростають», – каже сімейна консультантка.

Щотижня учасників проєкту чекає нова тема. Шість днів роботи над стосунками і один день відпочинку.

Альона Юхимчук поділилася подробицями про п’ятий день курсу під назвою «Творче завдання»:

«Їм доведеться разом щось готувати, разом писати, користуватися послугами хореографа, запрошувати різних людей на співбесіди. Буде дійсно цікаво».

Для реєстрації на курс перейдіть за посиланням.

Читайте також: 

В Луцьку відкрився Центр сім‘ї

Основна вимога до учасників курсу – спільне бажання працювати над стосунками.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button