РелігіяХристиянські новини

Стартував онлайн-курс про захист релігійних прав та свобод в Україні

В платформі Prometheus стартував онлайн-курс «Захист релігійних прав та свобод в Україні в умовах змін». Це онлайн-курс про питання гарантії права на свободу совісті релігії та збалансована юридична оцінка ситуації, зокрема, в частині зміни конфесійної підлеглості, майнових питань та встановлення факту членства в релігійних організаціях.

Повідомляє prometheus.org.ua.

Онлайн-курс розроблено в рамках проєкту Львівського центру міжнародного права та прав людини «Сприяння релігійній різноманітності та толерантності через захист прав людини в контексті релігійних змін в Україні», який реалізовувався за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

«Захист релігійних прав та свобод – одна з ключових проблем минулого та сучасності. На прикладі міжрелігійних конфліктів в Україні у 2019-2020 роках ми розглянемо та зрозуміємо систему свободи віросповідання та її гарантій, як вона контролюється та ким оберігається» – пишуть організатори.

Йдеться, що завдяки онлайн-курсу учасники опанують судові та адміністративні практики, навчатимуться надавати рекомендації щодо врегулювання міжрелігійних конфліктів та долати суперечності.

Читайте також:

На онлайн-курсі учасники дізнаватимуться про:

  • зміст та гарантії релігійних прав та свобод в Україні та Європі;
  • проблеми міжрелігійних відносин в Україні, які виникли після отримання Томосу у 2019-2020 роках;
  • ключові тенденції судової та адміністративної практик щодо вирішення міжрелігійних конфліктів в Україні;
  • основні юридичні причини міжрелігійних конфліктів в України та недоліки національного законодавства у цій сфері;
  • те, як навчитися давати правову оцінку діям сторін міжрелігійних відносин та рішенням держави у зв’язку із цим;
  • те, як формулювати рекомендації щодо ефективних правових шляхів вирішення конфліктів, пов’язаних із міжрелігійними та міжконфесійними відносинами.

Онлайн-курс «Захист релігійних прав та свобод в Україні в умовах змін» розрахований для юристів, правозахисників, фахівців з релігійних відносин та усіх зацікавлених в тематиці захисту релігійних прав і свобод та релігійних змін в Україні у 2019-2020 роках.

Детальніше з онлайн-курсом можна ознайомитися на сайті prometheus.org.ua.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button