Україна

Восьмий апеляційний адміністративний суд Києва заборонив діяльність Комуністичної партії в Україні

За 31 рік незалежності України було багато спроб заборонити діяльність Комуністичної партії в країні. Відтепер рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду Києва діяльність КПУ заборонено.

Джерело: zn.ua з посиланням на Facebook Восьмого ААС

Ще з 1991 року були намагання заборонити в Україні діяльність Комуністичної партії.

У 2014 році СБУ передала Міністерству юстиції докази злочинів КПУ. Через рік Окружний адміністративний суд  Києва заборонив діяльність Комуністичної партії в Україні, але політсила подала апеляцію.

Пізніше Київський апеляційний адміністративний суд зупинив провадження, бо у 2017 році депутати від «Опозиційного блоку» й інших фракцій ВР звернулися до Конституційного суду щодо визнання неконституційним закону про декомунізацію.

2020 року Міністерство юстиції знову звернулося до суду з проханням поновити провадження у справі про припинення діяльності КПУ.

Цього року Восьмий ААС заборонив діяльність КПУ. Водночас майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави. Про це повідомили у суді.

Нагадаємо, що забороняється виготовлення та поширення інформаційної продукції, спрямованої на пропагування дій держави-агресора – саме про це говорить законопроєкт № 5101, який ухвалила Верховна Рада України 3 березня. Такі ж заборони стосуються проросійських політичних партій, релігійних та громадських організацій, які пропагують дії Росії. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button