Креаціонізм

Наскільки величезний найбільший живий організм?

Наскільки величезний найбільший живий організм на Землі? Всім відомо, що гігантські секвої в Каліфорнії виростають більшими за китів. Однак, існують і інші живі організми, перед якими навіть секвої здаються карликами.

Гриби, які ростуть у вас у дворі або в лісі – це тільки плодоносна частина більшого гриба. Основна його частина росте під землею у вигляді безлічі ниток міцелію. У 1992 році, в штаті Вашингтон вчені виявили подібну грибну поросль і оголосили її найбільшим живим об’єктом з відомих. Гриб покривав 1500 акрів (607 гектарів) площі. Єдине, що його видавало – золотисті гриби, які виростали з-під землі щоосені. Попри те, що в народі їх називають «медові гриби» (опеньки), вчені стверджують, що на смак вони не такі вже й добрі, хоч і їстівні.

І недавно вчені виявили ще один гриб того ж виду, навіть ще більший. Він розташований на глибині метра під територією Малхер Нешнел Форест в східному Орегоні. Приблизний вік цього монстра – 2400 років, а простягнувся він на більш ніж 5,5 км, займаючи площу близько 900 гектарів! Ніхто навіть не намагався оцінити, скільки він важить, це марна справа. Проблема в тому, що, розростаючись, цей гриб вбиває дерева. Тому лісова служба США намагається з’ясувати, як взяти його під контроль.

Величезні динозаври в минулому і кити, які існують в наш час, показують міць і винахідливість Творця. Так само як ця величезна грибниця, з якої виростають опеньки, демонструє Його безмежну уяву при створенні живих істот.

Читайте також:

Найшвидший серед птахів
Сокіл сапсан в гонитві за здобиччю розвиває відносну швидкість у 200 довжин свого тіла в секунду. Це дуже близько до швидкості у 207 довжин корпуса космічного шаттла – саме з такою швидкістю він…

 

Схожі статті

Псалом 76:15

«Ти − Бог, що чуда вчиняє, Ти виявив силу Свою між народами».

Джерело:  День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button