Релігія

Будуть заборонені проросійські політичні партії, релігійні та громадські організації, які пропагують дії Росії

Забороняється виготовлення та поширення інформаційної продукції, спрямованої на пропагування дій держави-агресора – саме про це говорить законопроєкт № 5101, який ухвалила Верховна Рада України 3 березня. Такі ж заборони стосуються проросійських політичних партій, релігійних та громадських організацій, які пропагують дії Росії.

Джерело: risu.ua

Документ забороняє релігійну організацію, якщо суд може встановити факти вчинення нею дій, спрямованих на:

  • ліквідацію незалежності України;
  • зміну конституційного ладу насильницьким шляхом;
  • порушення суверенітету і територіальної цілісності держави;
  • підрив її безпеки;
  • незаконне захоплення державної влади;
  • пропаганду війни, насильства;
  • розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі;
  • посягання на права і свободи людини, здоров’я населення, пропаганду комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки;
  • порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками;
  • поширення відомостей, що містять виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої у 2014 році.

Окрім цього, законопроєкт забороняє інформаційну продукцію, спрямованої на пропагування дій Росії, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України у 2014 році та тимчасової окупації частини території України.

Детальніше із законопроєктом № 5101 можна ознайомитись, перейшовши за посиланням.

Нагадаємо, що від 3 березня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон № 7113 про затвердження Указу Президента «Про загальну мобілізацію». Про це повідомляє пресслужба парламенту.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!