війна

Внаслідок війни щодня гине 60-100 українських військових та 500 – отримують поранення

Президент України Володимир Зеленський сказав, скільки гине українських військових в російсько-українській війні щодня та скільки зазнають поранень.

Джерело: radiosvoboda.org з посиланням на newsmax.com

За його словами, 60-100 українських солдатів щодня гинуть в бою та близько 500 людей отримують поранення.

Зеленський назвав нашу країну «потужним оборонним периметром», зазначивши, що «найскладніша ситуація − на сході України».

При цьому Президент зауважив, що з початку російського вторгнення українська влада і військові не надають даних про загальні й добові втрати у лавах ЗСУ.

Нагадаємо, що за словами Президента Володимира Зеленського, наразі невідома точна кількість вбитих і депортованих військами РФ українських дітей. Про це він сказав під час онлайн-зустрічі з університетською спільнотою США. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button