війна

Допомога іспанських баптистів для постраждалих від війни українців

Ситуація в Україні залишається драматичною для тисяч людей, які постраждали не лише від матеріальних та особистих втрат внаслідок російського вторгнення, а й від економічних та соціальних наслідків, що перешкоджають розвитку країни.

Джерело: evangelicalfocus

Все це ще більше ускладнюється з настанням зими, коли в місцях, де температура може досягати мінус 20 градусів за Цельсієм, можуть бути відключені системи електро- та теплопостачання.

Саме тому церкви Союзу баптистів Іспанії (UEBE) продовжують надавати допомогу, відправляючи всілякі товари до районів, що постраждали від війни.

«Допомога потрібна терміново»

Даніель Баньюлс, секретар UEBE, розповів іспанському сайту новин Protestante Digital про свою нещодавню поїздку в Україну, яка відбулася на тлі нової хвилі нападів з боку Росії, де вони відвідали церкви, які залишаються ключовими місцями матеріальної та духовної допомоги для тисяч сімей.

Вони змогли відвідати дитячий будинок, у якому живуть діти, які втратили батьків. Багато з них зі сходу країни, де війна триває найінтенсивніше.

Однією зі стратегій допомоги є фінансування системи опалення для цього дитячого будинку, а також збір товарів першої необхідності, таких як ліки, медичне приладдя, підгузки, продукти, що не псуються, та ковдри.

Так, Союз баптистів готовий відправити в листопаді до України 7-му вантажівку із гуманітарною допомогою. Всі ці матеріали доставляються безпосередньо до церков, які займаються їх розподілом відповідно до виявлених потреб.

«Допомога потрібна терміново», − сказав Банюлс в інтерв’ю Protestante Digital.

Він також наголосив на гарній роботі, виконаній українськими церквами на місцях з розподілу допомоги. Ця хороша практика була очевидною під час двох поїздок, які Банюлс зміг здійснити в Україну цього року.

Банюлс закликає євангельські церкви не припиняти допомагати і молитися за те, щоб Бог діяв не лише заради закінчення війни, а й заради того, щоб християни могли бути вірним свідком у таких складних обставинах.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!